O nas

Skupiając ekspertów z wielu dziedzin, jesteśmy w stanie
systemowo wspierać przedsiębiorców.
o-nas-podstrona

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę usług księgowych, podatkowych i doradztwa gospodarczego. Naszą działalność rozwijamy na następujących fundamentach: księgowości, doradztwie gospodarczym, rachunkowym, wsparciu w interesach.
Na obecnym wymagającym rynku, w bardzo konkurencyjnym i ofensywnie ewoluującym otoczeniu, przedsiębiorstwa zyskują na doświadczeniu i wiedzy radców prawnych, doradców podatkowych i umiejętnych księgowych. Dynamiczne środowisko wspiera formułowanie nowych koncepcji kierowania firmą oraz wydajności w działaniu rynkowym z konkurentami. Globalizacja sprawia, że klient może wybierać produkty czy usługi z rynku jako całości. Stąd przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na rozwiązania w biznesie, które pomogą im w dokonywaniu wyborów i zagwarantują działanie zgodne z literą prawa. Uwzględniając te zmienne warunki, postanowiliśmy zjednoczyć nasze kompetencje i w ramach jednej organizacji świadczyć usługi księgowe i doradcze.

Nasi klienci są naszymi partnerami, którym zapewniamy wsparcie biznesowe, a ich potrzeby są pytaniem, na które odpowiadamy, układając wspólną strategię wraz z pomysłami na przyszłość.

Euroconsult zrzesza wykwalifikowane podmioty księgowe i doradcze w jednym celu: wzrostu efektywności biznesu Klienta.

Nasi partnerzy

Poznaj Naszych Partnerów

Zespół zarządzający napędza każdą organizację. Dzięki temu wiesz, że Twoja firma jest w dobrych rękach.

Euroconsult Sp. z o.o.

Spółka obecna na polskim i niemieckim rynku od 21 lat, w trakcie których zyskała wielu zadowolonych klientów. Prowadzona przez doradcę podatkowego Annę Gorgoń. Realizujemy usługi w obszarze rachunkowości i doradztwa podatkowego. Obsługujemy także podmioty z kapitałem zagranicznym. Tworzymy doświadczony zespół, który z wieloma klientami współpracuje już od kilkunastu lat – mamy liczne grono zadowolonych klientów, którzy nam zaufali.

Tax Unit Sp. z o. o.

Biuro rachunkowe, które przyszło na świat w 2014 r. pod czujnym okiem Anny Gorgoń, eksperta prawnego i doradcy podatkowego. Wyróżniamy się pełnym profesjonalizmem i rzetelnością w pracy z klientami. Stawiamy na indywidualne podejście do klientów: oferujemy wsparcie prywatnego konsultanta dla każdego z naszych klientów. Nasi specjaliści są doświadczeni w obsłudze zarówno firm, które dopiero zaczynają własną działalność, małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Naszą działalność prowadzimy również z firmami z zagranicy.

Scroll to Top
Przewiń do góry