Administracja i Controlling dla Firm

Platforma controllingowa wspiera efektywność zarządzania firmą, podobnie jak outsourcing usług administracyjnych.

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat działalności naszej firmy.

Usługa controllingu, która obejmuje pracę z różnymi rodzajami raportów, w celu określenia kondycji firmy, jest dziś bardzo pożądana. Dlatego zapewniamy naszym klientom dostęp do specjalnej platformy controllingowej, która umożliwia bezpośredni dostęp do danych księgowych w układach raportowania dostosowanych do potrzeb klienta. Platforma wykorzystuje API Comarch Optima, a to pozwala na dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Wraz z klientem identyfikujemy jego potrzeby, projektujemy konieczne raporty i adaptujemy odpowiednio skonfigurowane oprogramowanie.

Ponadto, po zakończeniu każdego miesiąca lub kwartału na prośbę klienta opracowujemy analizę wyników, identyfikując przyczyny odchyleń od ustalonych celów budżetowych. Razem z klientem omawiamy rezultaty i prognozujemy dalsze scenariusze działań.

Naszą misją jest wszechstronna pomoc klientom. Stąd poza szerokimi usługami księgowości, doradztwa czy controllingu w naszej ofercie znajdziesz również usługi takie jak:

Wirtualny adres

W imieniu naszych klientów możemy odbierać firmową korespondencję i przesyłać im jej skany.

Wirtualny sekretariat

To usługa, dzięki której możemy przekierowywać połączenia przychodzące z telefonu właściciela lub innych numerów firmowych, czy też strony internetowej.

Wirtualna asystentka

Usługi biznesowego concierge to forma wsparcia administracyjnego wysokiej klasy w każdej sprawie firmowej; rozliczenie godzinowe lub w formie pakietów.

Scroll to Top
Przewiń do góry