Rejestracja i Likwidacja Firm

Wesprzemy Cię również w procesie przekształcenia i sprzedaży podmiotów gospodarczych.

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat działalności naszej firmy.

Pomożemy Ci także w procesie przekształcenia i sprzedaży podmiotów gospodarczych. Zarządzanie spółką implikuje konieczność wykonywania różnych czynności na poziomie jej struktury prawnej. Zapoznaj się z naszą ofertą poniżej:

Rejestracja spółek

Spółki rejestrujemy zarówno w systemie s24, jak i w sposób tradycyjny. Usługa obejmuje doradztwo przy wyborze stosownych założeń umowy spółki mające na celu zabezpieczenie indywidualnych interesów wspólników.

Pomoc przy zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej

Usługa ta obejmuje przejście z klientem wszystkich etapów procesu zakładania firmy, zarówno z prawnego, jak i księgowego punktu widzenia.

Likwidacja spółek

Usługa obejmuje wsparcie klienta w całym procesie likwidacji spółki, w tym przygotowanie niezbędnej dokumentacji. Opcjonalnie w wymiar usługi może wejść pełnienie funkcji likwidatora. Proces rozwiązania spółki z przeprowadzeniem postępowania likwidacyjnego składa się z kilku etapów, dlatego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

Pośrednictwo w kupnie i sprzedaży spółek

To profesjonalna pomoc dla klientów, którzy chcą sprzedać swój biznes zamiast go likwidować, a także dla klientów, którzy zamiast rejestracji firmy chcą nabyć zarejestrowaną działalność gospodarczą z historią i zdolnością kredytową.

Przekształcenia podmiotów gospodarczych

Świadczymy pomoc w przekształcaniu różnych form działalności gospodarczej w inne, chroniąc interesy prawne i podatkowe.

Zgłoszenia do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych

Po zarejestrowaniu nowego podmiotu gospodarczego konieczne jest zarejestrowanie go w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych, do którego zgłosimy Twoją firmę.

Scroll to Top
Przewiń do góry