Szkolenia i Konferencje

Pomożemy Ci uzupełnić braki w wiedzy.

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat działalności naszej firmy.

Szkolenia

Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w sprawach księgowych, podatkowych i zarządczych. Dlatego dzielimy się nimi, organizując różnego rodzaju szkolenia.

Szkolenia księgowe dla specjalistów

Szczególnie polecamy osobom, które są początkującymi w dziedzinie księgowości. To praktyczne wdrożenie do pracy w zawodzie lub poszerzenie zakresu wiedzy z zakresu księgowości.

Szkolenia podatkowe

Zapraszamy na nie księgowych. Zwracamy się do nich m.in. z bieżącymi aktualizacjami przepisów podatkowych. Ważnym aspektem w sprawach podatkowych jest monitorowanie bieżących zmian prawnych.

Szkolenia dla kadry zarządzającej lub pracowników firm

Polecamy je osobom zajmującym się kwestiami podatkowymi, prawnymi i administracją. Każde szkolenie dostosowane jest do potrzeb firmy.

Konferencje

Prawo podatkowe to jedna z najbardziej złożonych dziedzin prawa. Przede wszystkim wymaga interdyscyplinarnego podejścia opartego na wiedzy ekonomicznej i prawnej. Mamy pełną świadomość, że przepisy księgowe i podatkowe nieustannie ewoluują, dlatego stale aktualizujemy naszą wiedzę w tych obszarach. Posiadamy również bogate doświadczenie w świadczeniu usług podatkowych i księgowych dla firm. Dzięki temu wiemy, jak być skutecznymi w naszym fachu. Naszym doświadczeniem dzielimy się na wielu konferencjach.

Scroll to Top
Przewiń do góry